XXVIIINiedziela Zwykła
                                                              10.10.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę bł. Honorata Koźmińskiego, kapł.w piątek św. Teresy od Jezusa, dz. i dK, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30
3. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
4. Intencje mszalne…….
5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych ( o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
6. Różaniec w poszczególnych kościołach o godz. 16.30
7. W środę spotkanie dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. i poświęcenie różańców o godz. 17.00
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
10. Kleryk Karol zebrał 2095 zł – Bóg zapłać parafianom.
11. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
12. Ogrodzenie kościoła w Bierkowie …………….
13. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.