XVII Niedziela Zwykła
                                                            25.07.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Joachima i Anny, Rodziców Naj. MP, w czwartek św. Marty, w sobotę św. Ignacego z LoYoli, kapł.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. Dzisiaj błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Po Mszy św. Do nabycia breloczki metalowe po 6 zł, plastikowe po 4 zł.
6. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na poszkodowanych w nawałnicach.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać parafiankom za troskę o kwiaty przy kościele i prace wykonane przy plebani. Andrzejowi dziękuję za wykoszenie trawy w ogrodzie.
9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli, miłego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.