Niedziela Chrztu Pańskiego
                                                                     9.01.2022
1.Msze św. w środę i w czwartek w Bruskowie o godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 17.00, Krzemienica sobota 15.30
2.Dzisiaj zmiana zmiana tajemnic rózańcowych ( o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
3.Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się di I-szej komunii 19.01. o godz. 17.00 w kościele parafialnym, (poświęcenie książeczek).
4.Intencje mszalne ……..
5.Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
6.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…
7.Ogrodzenie kościoła w Bierkowie- Bóg zapłać za składane ofiary…….
8.Bóg zapłać wiernym za ofiary składane na potrzeby kościoła, są do wzięcia obrazko kolędowe, ci którzy jeszcze nia brali.
9.Do nabycia prasa katolocka, ( od tego numeru Gość po 8 złotych).
10.Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. 11.Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
12.Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.
13.Do wieczności odeszedł Mieczxysław Dybiec l. 65 …….