XI Niedziela Zwykła
                                                               13.06.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek bł. Michała Kozala, bp i męcz., w czwartek św. brata Alberta Chmielowskiego, zak.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. Nabożeństwa czerwcowe 15 minut przed Mszą św.
6. Spotkanie dla bierzmowanych w środę godz. 18.30, w świetlicy w Bruskowie( uczniowie szkół podstawowych i ci, którzy nie byli na ostatnim spotkaniu).
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy, Grzegorzowi dziękuję za okazaną mi pomoc.
9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.