VI Niedziela Zwykła

13.02.2022

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek św. Cyryla Mnicha i Metodego, bp. ,  patronów Europy.
  2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 17.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 17.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 15.30.
  3. Intencje mszalne ….
  4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
  5. Jest do nabycia prasa katolicka. (Gość Niedzielny po 8 zł).
  6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie…
  7. Ogrodzenie kościoła w Bierkowie, Bóg zapłać za składane ofiary. Bóg zapłać wiernym za składane ofiary na potrzeby kościoła, są do wzięcia obrazki kolędowe.
  8. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
  9. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.
  10. Do wieczności odeszła Regina Malinowska l. 95 ……..