IV Niedziela Wielkiego Postu
                                                            27.03.2022
1. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
2. Intencje mszalne ….
3. Droga Krzyżowa w piątki w Bierkowie 17.20 (po drodze krzyżowej od razu Msza św.), w Bruskowie 18.30.
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. Uczniowie klas VII i VIII zapisują się do bierzmowania w poszczególnych kościołach w niedzielę po Mszy św. Uczniowie kl. VII i VIII uczestniczą w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i będą uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych dla dorosłych.
6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy.
7. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i sobota miesiąca. Do chorych w Bierkowie udam się 31marca, w Bruskowie w sobotę.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie…
10. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
11. Bóg zapłać wiernym za składane ofiary na potrzeby kościoła.
12. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.