IV Niedziela Wielkiego Postu
                                                                  3.04.2022
1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej O. Wiesława Bajora rekolekcjonistę.
2. Plan rekolekcji: poniedziałek, wtorek i środa- Bierkowo o godz. 17.00, Bruskowo o godz. 18.00, Swołowo o godz. 19.00. Na rekolekcjach uczestniczą uczniowie kl. VII i VIII
3. Intencje mszalne ….
4. Droga Krzyżowa w piątki w Bierkowie 17.20 (po drodze krzyżowej od razu Msza św.), w Bruskowie 18.30.
5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Msze św. w Bierkowie o godz. 9.45, w Swołowie o godz. 11.00, w Bruskowie 12.15. Na każdej Mszy św. poświecenie palm.
6. Przed Niedzielą Palmową z 8.04 na 9.04 (z piątku na sobotę) organizujemy w kościele parafialnym całonocną adorację Najświętszego Sakramentu o pokój na Ukrainie i w Europie i nawrócenie. Adoracja rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00 Zapisy na poszczególne godziny u p. Aliny Michalik. Pozostali wierni mogą uczestniczyć w dowolnych dla siebie godzinach.
7. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
8. Jest do nabycia prasa katolicka. Są do nabycia paschaliki po 8 zł.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie…
10. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
11. Bóg zapłać wiernym za składane ofiary na potrzeby kościoła.
12. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.