XIII Niedziela Zwykła

29.06.2020

1.Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w środę św. Ottona, Bp, w piątek Święto św. Tomasza, Apostoła .

2.Dzisiaj I-sza Komunia św. dla naszych dzieci w kościele parafialnym o godz. 11.00

3.Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w poniedziałek, we wtorek, w środę i w czwartek o godz.18.00 w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00,

4.Biały tydzień dla dzieci komunijnych poniedziałek, wtorek i środa o godz. 18.00

5.W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę w Bierkowie przed Mszą św.

6.Do chorych nie dam się wyjątkowo w lipcu.

7.Według nowych rozporządzeń na Mszach św. może uczestniczyć nieograniczona ilość wiernych, ale wówczas w maseczkach. Bardzo proszę dzieci i młodzież by uczestniczyli we Mszach św. niedzielnych i świątecznych.

8.Jest do nabycia prasa katolicka.

9.Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać p. Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy przy kościele i plebanii.

10.Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronawirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Wam życzę błogosławionej niedzieli.