17.04.2022
1. Trwamy w Oktawie do Bożego Miłosierdzia. Koronka do Bożego Miłosierdzia każdego dnia o godz. 15.00 – zapraszamy.
2. W piątek nie obowiązuje post z racji Oktawy Wielkanocnej.
3. W środę o godz. 16.30 spowiedź próbna dla dzieci komunijnych.
4. Intencje mszalne ….
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie…
7. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
8. Bardzo dziękuję wszystkim wiernym za piękne przeżycie tych Świętych Trzech Dni- Triduum Paschalnego. Dziękuję chórowi po kierownictwem p. Irenki, dziękuję służbie liturgicznej, wiernym za nocne czuwanie w intencji pokoju, Malwinie za okazaną mi pomoc, strażakom za niezawodną służbę podczas liturgii kościoła, wspólnocie kół różańcowych i wiernym za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
9. Wszystkim Wiernym naszej parafii i Gościom przebywający na terenie naszej parafii miłych, pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Pan błogosławi na każdy dzień.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.