Ogłoszenia

                                              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                   Niedziela Chrztu Pańskiego
                                                                10.1.2021
1. Msza św. w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 17.00., w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 17.00
2. Intencje mszalne …..
3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców.
4. Okazja do spowiedzi świętej ………
5. Jest do nabycia prasa katolicka.
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Chociaż nie ma w tym roku kolędy, czujecie się odpowiedzialni za kościół. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii.
7. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
8. Z racji koronawirusa kolędy w tym roku nie będzie, ale w każdym kościele będą pozostawione do wzięcia obrazki Pana Jezusa z otwartym sercem i modlitwą na odwrocie obrazka, św. Małgorzaty Alacoque. Nich ten obrazek będzie pamiątką tego trudnego okresu i modlitwą o umocnienie wiary dla nas i dla naszych rodzin.
9. Wyjątkowo mała grupa kwalifikuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, pozostała większość ma niewielkie szanse, ponieważ od miesięcy nie uczestniczą w niedzielnej i świątecznej Eucharystii. ………
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę błogosławionej niedzieli.