21 NIEDZIELA ZWYKŁA 21.08.2022

1. W tym tygodniu w Kościele wspomnienia: w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Królowej; w środę – Św. Bartłomieja – apostoła; w piątek – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; w sobotę – Św. Moniki.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00; w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.

3. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Święta.

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 w Bruskowie poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów przedszkola, klas I i tych wszystkich, którzy pragną z Bożym Błogosławieństwem wkroczyć w nowy rok szkolny.

5. Dnia 18 września pragniemy zorganizować wyjazd na uroczystości Diecezjalne do Skrzatusza. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się po Mszy Świętej.

6. Do nabycia jest prasa katolicka.

7. Za każdy przejaw życzliwość, serdeczności, modlitwę, złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje.

8. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i cierpiących, o dzieciach, młodzieży i naszych rodzinach. Kochanym parafianom i gościom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę miłego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego Błogosławieństwa zapewniając Was o modlitewnej pamięci.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności + Wojciech Marek Latański – polecamy Go Bożemu Miłosierdziu.