Niedziela Najświętszej Trójcy
                                                            12.06.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu w poniedziałek św. Antoniego z Padwy, kapnął. i dK., we wtorek bł. Michała Kozala, bp i męcz., w piątek Bł. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. W czwartek Boże Ciało – Msze św. w Swołowie 8.30, w Bierkowie 9.45, w Bruskowie o 11.00 a po niej procesja do czterech ołtarzy. I-szy ołtarz Bruskowo Małe przy stawie obok kamieni- rodziny, Kutniowscy, Przyguccy i Skwarek. II- gi ołtarz Bruskowo Wielkie przy rodzinie Powęzka- mieszkańcy od rodziny Wernerowskich, Sitarskich i ulica Kościelna do starej szkoły . III-ci ołtarz przy rodzinie Klimczuk mieszkańcy Wierzbięcina, Franciszek Bagiński, Dariusz Bagiński i Teresa Biała. IV – ołtarz przy rodzinie Gackowskich Bierkowo mieszkańcy ul Lipowej Spacerowej i Słonecznej.
2. Msze św. w Bruskowie w środę godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o 16.30
3. Intencje mszalne ….
4. Czerwiec miesiąc poświęcony Naj. Sercu Pana Jezusa, odmawiajmy litanie.
5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
6. Spowiedź dla uczniów w środę i w Bruskowie i w piątek i sobotę w Bierkowie pół godziny przed Mszą św.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie… ogrodnikom Ewie i Józefowi dziękuję za kwiaty. Dziękuję za ofiary złożone na ogrodzenie kościoła w Bierkowie. Ryszardowi i jego ekipie dziękuję za wykoszenie trawy.
9. Zapowiedzi; Piotr Gąbka zam. Bierkowo i Jolanta Szydełko zam. Bierkowo zap. II, Wieleba Marek zam. Gałęzinowo i Marzena Widawska zam. Bierkowo zap. I
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.