XII Niedziela Zwykła
                                                             19.06.2022
1. Kościół obchodzi w tym tygodniu we wtorek św. Alojzego Gonzagi, zak., w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Naj. Serca Pana Jezusa, ( dyspensa od pokarmów mięsnych),w sobotę Niepokalanego Serca Naj. Maryi Panny.
2. W sobotę centralne uroczystości jubileuszowe 50 – lecia powstania diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej.
3. Msze św. w Bruskowie w środę i w czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00,
4. Intencje mszalne ….
5. Czerwiec miesiąc poświęcony Naj. Sercu Pana Jezusa, odmawiajmy litanie.
6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów w piątek godz. 10.00
7. Spowiedź dla uczniów w środę i w czwartek w Bruskowie i w piątek i sobotę w Bierkowie pół godziny przed Mszą św.
8. W piątek w Bruskowie w uroczystość Naj. Serca Pana Jezusa adoracja Najświętszego od godz. 20.00, odmówienie aktu Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej, zakończone apelem o 21.00
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie……… dziękuję strażakom za zaangażowanie w uroczystość Bożego Ciała, również Ryszardowi i pomocnikom za nagłośnienie w czasie procesji Bożego Ciała.
11. Zapowiedzi; Wieleba Marek zam. Gałęzinowo i Marzena Widawska zam. Bierkowo zap. II
12. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.