V Niedziela Wielkanocy
                                                                  10.05.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę Święto św. Macieja, Apostoła,w sobotę Święto św. Andrzeja Boboli, kapł. i męcz. – Patrona Polski
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00
3. Dzisiejsza intencja dla Żywego Różańca(o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
4. Serdecznie zapraszam do naszych kościołów, by odmówić litanię Loretańską i jedną dziesiątkę różańca o wiarę w naszych rodzinach i narodzie, spróbujmy spotykać się w naszych świątyniach 15 minut przed 18.00- pielęgnujmy ten piękny polski zwyczaj majówek.
5. Według nowych rozporządzeń na Mszach św. może uczestniczyć większa ilość wiernych.
7. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…… Dziękuję Andrzejowi za wykoszenie trawy w sadzie. Dziękuję p. Henrykowi Koperkiewiczowi za wykoszenie trawy przy kościele w Bierkowie.
8. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Prośmy Boga także o deszcz, tak bardzo potrzebny dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wam życzę błogosławionej niedzieli.