Ogloszenia

24 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.09.2022

1. W tym tygodniu Kościół wspomina: we wtorek – Św. Jana Chryzostoma – Biskupa i Doktora Kościoła; w środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w czwartek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej – Pani Skrzatuskiej; w piątek – Świętych Męczenników Korneliusza – Papieża i Cypriana – Biskupa.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00. W sobotę Msza Święta w Krzemienicy o godz. 16.30.

3. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Święta.

4. W czwartek w Bruskowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z modlitwami o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

5. W piątek w Bierkowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. W przyszłą niedzielę 18 września, przedstawiciele naszej parafii wezmą udział w Uroczystościach Diecezjalnych w Skrzatuszu. Wyjazd o godz. 6.50 z parkingu przy sklepie naprzeciwko domu parafialnego.

7. Za tydzień w niedzielę na Mszę Święta o godz. 11.00 w Bruskowie zapraszam młodzież naszej parafii przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.

8. W dniach od 5 do 8 października organizujemy pielgrzymkę do Stoczka Klasztornego, Świętej Lipki, Wilna, Troków i Sokółki. Koszt wyjazdu to 1.100 zł i 60 Euro. Zapisy do 16 września. Liczba miejsc ograniczona.

9. Do nabycia jest prasa katolicka i kalendarze diecezjalne na 2023 rok.

10. Za każdy przejaw życzliwość, serdeczności, modlitwę, złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje. Słowa podziękowania kieruję do Rolników za trud ich pracy i Pań, które z tak wielkim zaangażowaniem przygotowywały wieniec dożynkowy. Dziękuję Panu Andrzejowi za wykoszenie trawy w sadzie i wokół domu parafialnego.

11. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i cierpiących, o dzieciach, młodzieży i naszych rodzinach. Kochanym parafianom i gościom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego Błogosławieństwa zapewniając Was o modlitewnej pamięci.