X Niedziela Zwykła
                                                                   6.06.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi we wtorek św. Jadwigi Królowej, w piątek Uroczystość Serca PJ (nie obowiązuje post), w sobotę Niepokalanego Serca NMP.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. Nabożeństwa czerwcowe 15 minut przed Mszą św.
6. Spotkanie dla bierzmowanych we wtorek godz. 18.30, w świetlicy w Bruskowie( uczniowie szkół ponadpodstawowych), za tydzień uczniowie szkół podstawowych, też o godz. 18.30
7. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w piątek.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję rodzinie Kramek za nagłośnienia na procesji Bożego Ciała, Ryszardowi i jego ekipie dziękuję za wykoszenie trawy przy kościele.
10. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
11. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.
12. Do wieczności odszedł Tadeusz Kraszewski l.80, wieczny odpoczynek…..