XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023.

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji
z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas. Teraz możemy go zaplanować, by spotkać Jezusa, który jest naszym bratem podobnym do nas we wszystkim prócz grzechu. Zadbajmy, zwłaszcza w tym czasie, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00. W sobotę w Krzemienicy Msza Święta o godz. 16.30.

3. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości. Nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem Litanii do Serca Pana Jezusa w tym tygodniu w naszym kościele parafialnym w środę i w czwartek o godz. 17.30, a w Bierkowie w piątek o godz. 17.30. Nabożeństwa czerwcowe poprzedzone są Adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.    Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę.

4.    W czwartek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Święty Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów, Święty Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich. Według tradycji obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie. Ofiary składane w tym dniu na tacę tzw. Świętopietrze będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.    W sobotę w Bierkowie od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i o godz. 18.00 Msza Święta.

6. Spowiedź Święta 30 minut przed nabożeństwem.

7. W dniu dzisiejszy w Multikinie w Słupsku o godz. 16.15 odbędzie się projekcja filmu „ Niebo nie może czekać “. Gorąco zachęcam do obejrzenia tego filmu.

8. W dniach 30.06 – 01. 07 parafia Duninowo organizuje wyjazd rodzinny do Lichenia. Koszt wyjazdu 215 zł. Cena obejmuje przejazd, nocleg, kolacje i śniadanie. Zapisy chętnych w parafii Duninowo tel. 59 814 13 66 lub 601 243 036

9. Za każdy przejaw ludzkiej życzliwość, serdeczności, modlitwę,    za złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje. Dziękuje za ofiary składane na malowania naszego kościoła parafialnego, te przekazywane indywidualnie jak i te wpłacane na konto parafialne.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE
Przemysław Piotr Mroczek – kawaler
Karolina Łącka – panna

Rozpoczął się czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Uczniom, nauczycielom, katechetom i wychowawcom oraz wszystkim, którzy będą wypoczywać na urlopach życzę bezpiecznych i ubogacających dni. Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia składam najlepsze życzenia.