Ogłoszenia

                                            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                 Wniebowstąpienie Pańskie
                                                           16.05.2021
1. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
2. Rocznica dzieci komunijnych w czasie Bożego Ciała.
3. Intencje mszalne …..
4. Spotkanie z bierzmowanymi (uczniowie szkół ponadpodstawowych) we wtorek 18.05, godz.18.00 w świetlicy w Bruskowie. W przyszły wtorek kandydaci do bierzmowania kl VIII.
5. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
6. Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą św.
7. Jest do nabycia prasa katolicka.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy, dziękuję Andrzejowi za okazaną pomoc, a także Józefowi i Grzegorzowi.
9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
10. Zapowiedzi: Wojciech Zapart- Swołowo i Michalina Tabatowska- Bierkowo Osiedle zap. II, Tomasz Nawrocki- Stargard i Alicja Lasocka- Stargard zap. II
11. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.