I Niedziela Wielkiego Postu
                                                        21.02.2021
1. Msza św. w Bruskowie w środę i w czwartek o godz.17.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 17.00
2. Intencje mszalne ….
3. Droga Krzyżowa w piątki, w Bierkowie 17.30, w Bruskowie 18.30, zapraszam wszystkich, szczególnie młodzież do bierzmowania.
4. Gorzkie Żale w Swołowie 15 minut przed Mszą św. w Bierkowie po Mszy św., w Bruskowie 15 minut przed Mszą św.
5. Okazja do spowiedzi świętej ………
6. Dzisiaj poświęcenie świec dla dzieci komunijnych w kościele parafialnym.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
9. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
10. Zapowiedzi: Aleksandra Piątek zam. Bierkowo i Mirosław Jaroszewski zam. Bartoszyce zap. I
11. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.