Ogłoszenia

                                                    OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                            XXIV Niedziela Zwykła
                                                                  12.09.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek wsp. Jana Chryzostoma, bp i dK, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Św., w środę NMP Bolesnej, Pani Skrzatuskiej, w czwartek św. mecz. Korneliusza pp i Cypriana, bp, w sobotę święto św. Stanisława, zak., patrona Polski.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św. Szczególnie zapraszam uczniów do korzstania z tego sakramentu, dla nich spowiedź w Bruskowie w środę i w czwartek 17.30, w Bierkowie w piątek i w sobotę 17.30
5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (o świętość dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania całość, oraz jedno z rodziców w środę w kościele w Bruskowie o godz. 18.00
7. Jest do nabycia prasa katolicka.
8. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać Parafiankom za prace wykonane na rzecz parafii.
9. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
10. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.