4.04.2021
1. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30
2. Intencje mszalne ….
3. Trwamy w oktawie przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego, Koronka do Bożego Miłosierdzia każdego dnia o godz. 15.00
4. Zmiana tajemnic różańcowych (byśmy byli uczniami Chrystusa Zmartwychwstałego – Uczniami Poranka Wielkanocnego, a więc ufni, rozmodleni, kochający i przemieniający świat. Niech głosy współczesnego świata nie zmieniają naszej chrześcijańskiej postawy.
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
7. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
8. Do wieczności odszedł Andrzej zając l. 63 ……
9. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.