2 Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego
                                                                 11.04.2021
1. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30
2. Intencje mszalne ….
3. Zmiana tajemnic różańcowych (o świętość życia dla naszych dzieci i świadectwo wiary dla rodziców).
5. W czwartek po Mszy św.spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.( próbna spowiedź)
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
7. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek w kościołach.
8. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.