27 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.10.2022

1. W tym tygodniu w Kościele przypada wspomnienie: we wtorek – Św. Franciszka z Asyżu; w środę – Św. Faustyny Kowalskie – Dziewice; w piątek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

2. Od tego roku nie ulegają zmianie godziny odprawiania Mszy Świętych. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00. W sobotę Msza Święta w Krzemienicy o godz. 16.30.

3. Spowiedź Święta w środę i czwartek w Bruskowie, oraz w piątek i sobotę w Bierkowie od godz. 17.00.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek w Bruskowie od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu ; o godzinie 17.30 nabożeństwo różańcowe w intencji uświęcenia kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, a po nim o godz. 18.00 Mszą Świętą.    W piątek w Bierkowie od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa i o godz. 18.00 Msza Święta.

5. W czwartek z posługą sakramentalną odwiedzę chorych w Bierkowie.

6. W piątek we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej zapraszam od godz. 17.00 na adorację, nabożeństwo różańcowe i Mszę Świętą w Bierkowie wszystkie Róże Różańcowe naszej parafii.

7. Od wczoraj rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii w Bruskowie w środę i czwartek w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 17.30 poprzedzone są adoracją Najświętszego sakramentu od godz. 17.00, a po nabożeństwie różańcowym Msza Święta o godz. 18.00. W pozostałe dni nabożeństwa różańcowe prowadzone przez Róże Różańcowe w kościele w Bruskowie i Bierkowie o godz. 17.30.

8. Jak co roku pragniemy jako wspólnota parafialna ofiarować Zgromadzeniu Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji w Słupsku plony ziemi.    Niech trud ciężkiej i ofiarnej pracy Rolników i Sadowników połączony zostanie z gestem miłosierdzia i bezinteresownej dobroci.

9. Do nabycia jest prasa katolicka i kalendarze diecezjalne na 2023 rok.

10. Za każdy przejaw życzliwość, serdeczności, modlitwę, złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje.

11. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i cierpiących, o dzieciach, młodzieży i naszych rodzinach. Kochanym parafianom i gościom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego Błogosławieństwa zapewniając Was o modlitewnej pamięci.