Niedziela Zesłania Ducha Świętego
                                                                  23.05.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła, w środę św. Filipa Neri, kapł., w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę św. Urszuli Ledóchowskiej, dz.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek o godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Rocznica dzieci komunijnych w czasie Bożego Ciała.
4. Intencje mszalne …..
5. Spotkanie z bierzmowanymi (uczniowie szkół podstawowych i tych nieobecnych ze szkół średnich na ostatnim spotkaniu) we wtorek g.18.30 w świetlicy w Bruskowie.
6. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
7. Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą św.
9. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… dziękuję Józefowi i Grzegorzowi za okazaną mi pomoc.
10. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
11. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli.
12. Do wieczności odszedł Paweł Szewczyk l. 35 ……..