Ogłoszenia

                                                              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                          XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024.

1. Dziś ostatnia niedziela czerwca. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, ciszy i choćby krótkiej modlitwie.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę i czwartek o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i sobotę o godz. 18.00. W sobotę w Krzemienicy Mszy Świętej nie będzie. W Gałęzinowie Msza Święta w niedzielę o godz. 12.30.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek w Bruskowie o godz. 18.00 Msza Święta, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne do godz. 21.00. W piątek w Bierkowie od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z Koronką do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta o godz. 18.00. W sobotę w Bierkowie od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i o godz. 18.00 Msza Święta.

4.    W czwartek odwiedzę wszystkich chorych naszej parafii z posługą sakramentalną.

5. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Świętą.

6. W miesiącach letnich wielu ludzi odpoczywa, ale dla rolników jest to czas wytężonej pracy. Niech towarzyszy im nasza modlitwa, będąca wyrazem wdzięczności za ich trud podejmowany dla dobra wspólnego.

7. Za każdy przejaw ludzkiej życzliwość, serdeczności, modlitwę, za złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje. Sercem przepełniony wdzięcznością dziękuję również za dbałość o kapliczki i krzyże przydrożne znajdujące się na terenie naszej parafii. Dziękuje za ofiary składane na malowania naszego kościoła filialnego w Swołowie, te przekazywane indywidualnie jak i te wpłacane na konto parafialne.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE
Rafał Krystian Gaweł – kawaler
Sylwia Katarzyna Łukowicz – panna

Kochanym Parafianom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz Naszym Drogim Gościom życzę radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół, a Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzę wsparcia świętych patronów i życzliwej pamięci najbliższych.

Ks. Robert Gruszowski
Proboszcz