VIII Niedziela Zwykła
                                                                                  27.02.2022
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę Popielec (Msze św. w Bierkowie o godz. 17.00, w Bruskowie o godz. 18.00, w Swołowie o godz. 19.00), w piątek święto św. Kazimierza, Królewicza.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i w czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. W środę obowiązuje post ścisły- jakościowy i ilościowy. Jakościowy – nie spożywają potraw mięsnych osoby od ukończenia 14 rok życia do końca, ilościowy ( raz do syta i dwa uzupełniające) obowiązuje od 18 do 60 roku życia.
5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca, adoracja Naj. Sakramentu w Bruskowie w czwartek, w Bierkowie w sobotę.
6. Do chorych udam się w Bierkowie w czwartek, w Bruskowie w sobotę.
7. Droga Krzyżowa w piątki w Bierkowie 17.20, w Bruskowie 18.30
8. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
9. Uczniowie klas VII i VIII zapisują się do bierzmowania w poszczególnych kościołach w niedzielę po Mszy św.
11. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie…, w Bierkowie…w Bruskowie…, w Gałęzinowie… Tomaszowi dziękuję za okazaną pomoc.
12. Bóg zapłać za składane ofiary na ogrodzenie kościoła w Bierkowie.
13. Bóg zapłać wiernym za składane ofiary na potrzeby kościoła, są do wzięcia obrazki kolędowe.
14. Otaczajmy nasza modlitwą chorych, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.
15. Sanepid przypomina o noszeniu maseczek.
16. Do wieczności odszedł Marian Kupis l. 76 ………