XVIII Niedziela Zwykła
                                                                 1.08.2021
1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w środę św. Jana Marii Vianeya, kapł., w piątek Święto Przemienienia Pańskiego.
2. Msze św. w tym tygodniu, w Bruskowie w środę i czwartek godz. 18.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę o godz. 16.30.
3. Intencje mszalne ….
4. Okazja do spowiedzi św. w poszczególnych kościołach przed Mszą św.
5. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych (wyzwolenie z nałogów, uzależnionych od różnych środków, niech doświadczają wolności jaką wysłużył Chrystus).
6. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych w Bierkowie udam się w czwartek, w Bruskowie w sobotę. Adoracja Naj. Sakramentu w sobotę w Bierkowie.
7. Dzisiaj wyrusza 39 Diecezjalna Piesza Pielgrzymka ze Skrzatusza na Jasną Górę.
8. Koncert w naszym kościele w Bruskowie 21.08 to jest w sobotę o godz. 18.00 Katarzyna Olszewska –organy, Jacek Szymański- tenor).
10. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie… Bóg zapłać parafiankom za troskę o kwiaty przy kościele.
11. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii w kopertach, osobiście czy też na konto parafialne. Ofiary przez Was składane przeznaczam na aktualnie trwający remont budynku gospodarczego przy plebanii, w którym będą pomieszczenia na spotkania.
12. Zapowiedzi: Radosław Zacira zam. Słupsk i Anna Piotrusiewicz zam. Słupsk zap. I
13. Otaczajmy nasza modlitwą chorych na koronawirusa, dzieci, młodzież, nasze rodziny. Wam życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli, miłego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa.