OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                           25 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.09.2022

1. W tym tygodniu Kościół wspomina: we wtorek – Świętych Męczenników: Andrzeja Kim Taegon – prezbitera, Pawła Chong Hasanga i towarzyszy; w środę – Św. Mateusza – Apostoła i Ewangeliste, w piątek – Św. Pio z Pietrelciny – prezbitera.

2. Msze Święte w tym tygodniu według następującego porządku: w Bruskowie w środę o godz. 18.00; w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00. W sobotę Msza Święta w Krzemienicy o godz. 16.30. W tym tygodniu nie będzie w czwartek Mszy Świętej w Bruskowie.

3. Spowiedź Święta 30 minut przed Mszą Święta.

4. W piątek w Bierkowie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. W dniu dzisiejszym, przedstawiciele naszej parafii biorą udział w Uroczystościach Diecezjalnych w Skrzatuszu. Łączymy się duchowo z nimi i całą naszą wspólnotą diecezjalną.

6. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 w Bruskowie spotkanie formacyjne dla młodzieży naszej parafii przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

7. Za tydzień w niedzielę na Mszę Święta o godz. 11.00 w Bruskowie zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.

8. W dniach od 5 do 8 października organizujemy pielgrzymkę do Stoczka Klasztornego, Świętej Lipki, Wilna, Troków i Sokółki. Koszt wyjazdu to 1.100 zł i 60 Euro. Zapisy do 20 września. Liczba miejsc ograniczona.

9. Dnia 27 września przy domu parafialnym będzie można skorzystać bezpłatnie z komputerowego badania wzroku.

10. Do nabycia jest prasa katolicka i kalendarze diecezjalne na 2023 rok.

11. Za każdy przejaw życzliwość, serdeczności, modlitwę, złożone ofiary, za dbałość o nasze świątynie i terenu wokół nich z całego serca dziękuje.

12 W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i cierpiących, o dzieciach, młodzieży i naszych rodzinach. Kochanym parafianom i gościom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego Błogosławieństwa zapewniając Was o modlitewnej pamięci.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

Marek Bogdan Szewc – kawaler
Agata Kozioł – panna

Ks. Robert Gruszowski
Proboszcz