Niedziela Najświętszej Trójcy
                                                                7.06.2020

1. Kościół w tym tygodniu obchodzi w poniedziałek wsp. św. Jadwigi Królowej. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa- Msze św. w Swołowie 8.30, w Bierkowie 9.45 i w Bruskowie o 11.00, a po niej procesja do czterech ołtarzy. Pierwszy ołtarz Bruskowo Małe przy stawie obok kamieni, rodzina: Rodziewicz, Fijak, Kulpa, Rączka drugi ołtarz Bruskowo Wielkie od rodziny Michalik do bloku SKR i ten ołtarz przy rodzinie Powęzka, trzeci ołtarz Wierzbięcin przy rodzinie Klimczuk i czwarty ołtarz Bierkowo, mieszkańcy ul. Grabowej, Bukowej, Wrzosowej i Kwiatowej przy rodzinie Gackowskich. w sobotę św. Antoniego z Padwy, kał. i dK .
2. Msze św. w tym tygodniu w Bruskowie w środę o godz. 18.00 i w czwartek o godz. 11.00, w Bierkowie w piątek i w sobotę o godz. 18.00, w Krzemienicy w sobotę 16.30
3. Według nowych rozporządzeń na Mszach św. może uczestniczyć nieograniczona ilość wiernych, ale wówczas w maseczkach. Bardzo proszę dzieci i młodzież by uczestniczyli we Mszach św. niedzielnych i świątecznych. (w kościele maseczki, bądź chusteczki czy apaszki)
4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o pomyślność w egzaminach dla maturzystów, uczniów kl. VIII oraz studentów.
6. Bóg zapłać za posprzątanie k-ła w Swołowie….., w Bierkowie ….w Bruskowie….., w Gałęzinowie…… dziękuję Grażynie i Tadeuszowi z Kółka za okazaną mi pomoc, Bóg zapłać ogrodnikom Teresie i Bogdanowi za ofiarowane kwiaty przy kościele. Wojciechowi za okazaną mi pomoc, Ryszardowi i jego ekipie za wykoszenie trawy na cmentarzu.
7. Sprawa Komunii św. Komunia odbędzie się dla dwóch grup. I-sza grupa 28.06., II-ga grupa 20.09
8. Otaczajmy naszą codzienną modlitwą chorych na koronowirusa. Wszystkich zaangażowanych w walce z tą pandemią, niech dobry Bóg obdarza mocą i siłą wiary. Prośmy Boga także o deszcz, tak bardzo potrzebny dla rolnictwa i ogrodnictwa. Wam życzę błogosławionej niedzieli. Do wieczności odszedł Stanisław Kurek l. 72 ….